ROX050340KFKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX050340KFKLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX050340KFKLB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 340K OHM 1% 2W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX050340KFKLB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX050340KFKLB
Tau Wae ROX050340KFKLB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 340K OHM 1% 2W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31316 pcs Pepa Raraunga ROX050340KFKLB.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 0.550" L (7.87mm x 13.97mm)
Raupapa ROX Tuhinga 340 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Whakaahuatanga Taipitopito 340 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film