ROX050100MFNEL
Dale / VishayDale / Vishay
ROX050100MFNEL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX050100MFNEL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 100M OHM 1% 2W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX050100MFNEL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX050100MFNEL
Tau Wae ROX050100MFNEL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 100M OHM 1% 2W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37345 pcs Pepa Raraunga ROX050100MFNEL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 0.550" L (7.87mm x 13.97mm)
Raupapa ROX Tuhinga 100 MOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Whakaahuatanga Taipitopito 100 MOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film