RNX200499KFNEL
Dale / VishayDale / Vishay
RNX200499KFNEL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNX200499KFNEL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 499K OHM 1% 5W AXIAL
Ngā Rauemi: RNX200499KFNEL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNX200499KFNEL
Tau Wae RNX200499KFNEL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 499K OHM 1% 5W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16355 pcs Pepa Raraunga RNX200499KFNEL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.140" Dia x 2.040" L (3.56mm x 51.82mm)
Raupapa RNX Tuhinga 499 kOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 225°C
Whakaahuatanga Taipitopito 499 kOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film