RNX2003M01FKLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX2003M01FKLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNX2003M01FKLB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 3.01M OHM 1% 5W AXIAL
Ngā Rauemi: RNX2003M01FKLB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNX2003M01FKLB
Tau Wae RNX2003M01FKLB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 3.01M OHM 1% 5W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12037 pcs Pepa Raraunga RNX2003M01FKLB.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.140" Dia x 2.040" L (3.56mm x 51.82mm)
Raupapa RNX Tuhinga 3.01 MOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 225°C
Whakaahuatanga Taipitopito 3.01 MOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film