RNX2002M20FKWF
Dale / VishayDale / Vishay
RNX2002M20FKWF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNX2002M20FKWF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 2.2M OHM 1% 5W AXIAL
Ngā Rauemi: RNX2002M20FKWF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNX2002M20FKWF
Tau Wae RNX2002M20FKWF Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 2.2M OHM 1% 5W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17031 pcs Pepa Raraunga RNX2002M20FKWF.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.140" Dia x 2.040" L (3.56mm x 51.82mm)
Raupapa RNX Tuhinga 2.2 MOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 225°C
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 MOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film