RNX2001G00FNEL
Dale / VishayDale / Vishay
RNX2001G00FNEL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNX2001G00FNEL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 1G OHM 1% 5W AXIAL
Ngā Rauemi: RNX2001G00FNEL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNX2001G00FNEL
Tau Wae RNX2001G00FNEL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 1G OHM 1% 5W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15529 pcs Pepa Raraunga RNX2001G00FNEL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.140" Dia x 2.040" L (3.56mm x 51.82mm)
Raupapa RNX Tuhinga 1 GOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 225°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, High Voltage, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1 GOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film