RNX15020M0FNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX15020M0FNLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNX15020M0FNLB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 20M OHM 1% 4W AXIAL
Ngā Rauemi: RNX15020M0FNLB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNX15020M0FNLB
Tau Wae RNX15020M0FNLB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 20M OHM 1% 4W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16903 pcs Pepa Raraunga RNX15020M0FNLB.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.140" Dia x 1.540" L (3.56mm x 39.12mm)
Raupapa RNX Tuhinga 20 MOhms
Mana (Watts) 4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 225°C
Whakaahuatanga Taipitopito 20 MOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film