RNX125200MFNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX125200MFNLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNX125200MFNLB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 200M OHM 1% 3W AXIAL
Ngā Rauemi: RNX125200MFNLB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNX125200MFNLB
Tau Wae RNX125200MFNLB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 200M OHM 1% 3W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20333 pcs Pepa Raraunga RNX125200MFNLB.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.140" Dia x 1.290" L (3.56mm x 32.77mm)
Raupapa RNX Tuhinga 200 MOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 225°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, High Voltage, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 200 MOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film