RNX100470KFNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX100470KFNLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNX100470KFNLB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 470K OHM 1% 2.5W AXIAL
Ngā Rauemi: RNX100470KFNLB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNX100470KFNLB
Tau Wae RNX100470KFNLB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 470K OHM 1% 2.5W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17906 pcs Pepa Raraunga RNX100470KFNLB.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.140" Dia x 1.040" L (3.56mm x 26.42mm)
Raupapa RNX Tuhinga 470 kOhms
Mana (Watts) 2.5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 225°C
Whakaahuatanga Taipitopito 470 kOhms ±1% 2.5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film