RNX1002K20FNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX1002K20FNLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNX1002K20FNLB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 2.2K OHM 1% 2.5W AXIAL
Ngā Rauemi: RNX1002K20FNLB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
260 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNX1002K20FNLB
Tau Wae RNX1002K20FNLB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 2.2K OHM 1% 2.5W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20028 pcs Pepa Raraunga RNX1002K20FNLB.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.140" Dia x 1.040" L (3.56mm x 26.42mm)
Raupapa RNX Tuhinga 2.2 kOhms
Mana (Watts) 2.5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 225°C
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 kOhms ±1% 2.5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film