RNX100100RFNWFN
Dale / VishayDale / Vishay
RNX100100RFNWFN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNX100100RFNWFN
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 100 OHM 1% 2.5W AXIAL
Ngā Rauemi: RNX100100RFNWFN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNX100100RFNWFN
Tau Wae RNX100100RFNWFN Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 100 OHM 1% 2.5W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15865 pcs Pepa Raraunga RNX100100RFNWFN.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.140" Dia x 1.040" L (3.56mm x 26.42mm)
Raupapa RNX Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 2.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 225°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, High Voltage, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±1% 2.5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film