RNX075100MFNWF
Dale / VishayDale / Vishay
RNX075100MFNWF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNX075100MFNWF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 100M OHM 1% 2W AXIAL
Ngā Rauemi: RNX075100MFNWF.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNX075100MFNWF
Tau Wae RNX075100MFNWF Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 100M OHM 1% 2W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 50040 pcs Pepa Raraunga RNX075100MFNWF.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.140" Dia x 0.790" L (3.56mm x 20.07mm)
Raupapa RNX Tuhinga 100 MOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 225°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, High Voltage, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100 MOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film