RNX050500MFNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX050500MFNLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNX050500MFNLB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 500M OHM 1% 1.2W AXIAL
Ngā Rauemi: RNX050500MFNLB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNX050500MFNLB
Tau Wae RNX050500MFNLB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 500M OHM 1% 1.2W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32387 pcs Pepa Raraunga RNX050500MFNLB.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.140" Dia x 0.540" L (3.56mm x 13.72mm)
Raupapa RNX Tuhinga 500 MOhms
Mana (Watts) 1.2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 225°C
Whakaahuatanga Taipitopito 500 MOhms ±1% 1.2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film