RNX050220MFNRC
Dale / VishayDale / Vishay
RNX050220MFNRC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNX050220MFNRC
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 220M OHM 1% 1.2W AXIAL
Ngā Rauemi: RNX050220MFNRC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNX050220MFNRC
Tau Wae RNX050220MFNRC Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 220M OHM 1% 1.2W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 49313 pcs Pepa Raraunga RNX050220MFNRC.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.140" Dia x 0.540" L (3.56mm x 13.72mm)
Raupapa RNX Tuhinga 220 MOhms
Mana (Watts) 1.2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 225°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, High Voltage, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 220 MOhms ±1% 1.2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film