RNX038600MFNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX038600MFNLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNX038600MFNLB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 600M OHM 1% 1W AXIAL
Ngā Rauemi: RNX038600MFNLB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNX038600MFNLB
Tau Wae RNX038600MFNLB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 600M OHM 1% 1W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39370 pcs Pepa Raraunga RNX038600MFNLB.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm)
Raupapa RNX Tuhinga 600 MOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 600 MOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film