RNX038240KFNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX038240KFNLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNX038240KFNLB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 240K OHM 1% 1W AXIAL
Ngā Rauemi: RNX038240KFNLB.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNX038240KFNLB
Tau Wae RNX038240KFNLB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 240K OHM 1% 1W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68556 pcs Pepa Raraunga RNX038240KFNLB.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm)
Raupapa RNX Tuhinga 240 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 240 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film