RNX038200MFNEE
Dale / VishayDale / Vishay
RNX038200MFNEE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNX038200MFNEE
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 200M OHM 1% 200 PPM 1W
Ngā Rauemi: RNX038200MFNEE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNX038200MFNEE
Tau Wae RNX038200MFNEE Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 200M OHM 1% 200 PPM 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70752 pcs Pepa Raraunga RNX038200MFNEE.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm)
Raupapa RNX Tuhinga 200 MOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RNX200MCTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 200 MOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film