RNX0255M11FNRC
Dale / VishayDale / Vishay
RNX0255M11FNRC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNX0255M11FNRC
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 5.11M OHM 1% 1/2W AXIAL
Ngā Rauemi: RNX0255M11FNRC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNX0255M11FNRC
Tau Wae RNX0255M11FNRC Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 5.11M OHM 1% 1/2W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71832 pcs Pepa Raraunga RNX0255M11FNRC.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.140" Dia x 0.290" L (3.56mm x 7.37mm)
Raupapa RNX Tuhinga 5.11 MOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 5.11 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film