RNR55J2712DPRSL
Hua Hua
Tau Wae: RNR55J2712DPRSL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 27.1K OHM 1/8W .5% AXIAL
Ngā Rauemi: RNR55J2712DPRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNR55J2712DPRSL
Tau Wae RNR55J2712DPRSL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 27.1K OHM 1/8W .5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 65152 pcs Pepa Raraunga RNR55J2712DPRSL.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55182/01, RNR55 Tuhinga 27.1 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RNR55J2712DPRSL-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant Raatau Kore P (0.1%)
Whakaahuatanga Taipitopito 27.1 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Metal Film Te hanganga Metal Film