RNR55H2002FSB14
Hua Hua
Tau Wae: RNR55H2002FSB14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 20K OHM 1/8W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: RNR55H2002FSB14.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNR55H2002FSB14
Tau Wae RNR55H2002FSB14 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 20K OHM 1/8W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 98678 pcs Pepa Raraunga RNR55H2002FSB14.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55182/01, RNR55 Tuhinga 20 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RNR55H2002FSB14-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant Raatau Kore S (0.001%)
Whakaahuatanga Taipitopito 20 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Metal Film Te hanganga Metal Film