RNR55H2001FSRSL
Hua Hua
Tau Wae: RNR55H2001FSRSL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 2K OHM 1/8W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: RNR55H2001FSRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNR55H2001FSRSL
Tau Wae RNR55H2001FSRSL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 2K OHM 1/8W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 121683 pcs Pepa Raraunga RNR55H2001FSRSL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55182/01, RNR55 Tuhinga 2 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RNR55H2001FSRSL-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant Raatau Kore S (0.001%)
Whakaahuatanga Taipitopito 2 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Metal Film Te hanganga Metal Film