RNC55H2011FSB14
Dale / VishayDale / Vishay
RNC55H2011FSB14 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNC55H2011FSB14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 2.01K OHM 1/8W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: RNC55H2011FSB14.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNC55H2011FSB14
Tau Wae RNC55H2011FSB14 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 2.01K OHM 1/8W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 75609 pcs Pepa Raraunga RNC55H2011FSB14.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55182/01, RNC55 Tuhinga 2.01 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RNC55H2011FSB14-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant, Weldable Raatau Kore S (0.001%)
Whakaahuatanga Taipitopito 2.01 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Te hanganga Metal Film