RNC50J4591FSB14
Dale / VishayDale / Vishay
RNC50J4591FSB14 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNC50J4591FSB14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 4.59K OHM 1/10W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: RNC50J4591FSB14.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNC50J4591FSB14
Tau Wae RNC50J4591FSB14 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 4.59K OHM 1/10W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 50675 pcs Pepa Raraunga RNC50J4591FSB14.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55182/07, RNC50 Tuhinga 4.59 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RNC50J4591FSB14-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant, Weldable
Raatau Kore S (0.001%) Whakaahuatanga Taipitopito 4.59 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film