RNC50H2001DMRSL
Dale / VishayDale / Vishay
RNC50H2001DMRSL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNC50H2001DMRSL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 2K OHM 1/10W .5% AXIAL
Ngā Rauemi: RNC50H2001DMRSL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNC50H2001DMRSL
Tau Wae RNC50H2001DMRSL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 2K OHM 1/10W .5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 84164 pcs Pepa Raraunga RNC50H2001DMRSL.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55182/07, RNC50 Tuhinga 2 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RNC50H2001DMRSL-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant, Weldable
Raatau Kore M (1%) Whakaahuatanga Taipitopito 2 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film