RNC50H2000FSR36
Dale / VishayDale / Vishay
RNC50H2000FSR36 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNC50H2000FSR36
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 200 OHM 1/10W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: RNC50H2000FSR36.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNC50H2000FSR36
Tau Wae RNC50H2000FSR36 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 200 OHM 1/10W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 101092 pcs Pepa Raraunga RNC50H2000FSR36.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55182/07, RNC50 Tuhinga 200 Ohms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RNC50H2000FSR36-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant, Weldable
Raatau Kore S (0.001%) Whakaahuatanga Taipitopito 200 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film