RN70C2752FRE6
Dale / VishayDale / Vishay
RN70C2752FRE6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RN70C2752FRE6
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 27.5K OHM 3/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: RN70C2752FRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RN70C2752FRE6
Tau Wae RN70C2752FRE6 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 27.5K OHM 3/4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 109229 pcs Pepa Raraunga RN70C2752FRE6.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Raupapa Military, MIL-R-10509/3, RN70 Tuhinga 27.5 kOhms
Mana (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RN70C2752FRE6-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Whakaahuatanga Taipitopito 27.5 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film