RN70C2001FBSL
Dale / VishayDale / Vishay
RN70C2001FBSL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RN70C2001FBSL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 2K OHM 3/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: RN70C2001FBSL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RN70C2001FBSL
Tau Wae RN70C2001FBSL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 2K OHM 3/4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 57690 pcs Pepa Raraunga RN70C2001FBSL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Raupapa Military, MIL-R-10509/3, RN70 Tuhinga 2 kOhms
Mana (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RN70C2001FBSL-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film