RN65D5363FRE6
Hua Hua
Tau Wae: RN65D5363FRE6
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 536K OHM 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: RN65D5363FRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RN65D5363FRE6
Tau Wae RN65D5363FRE6 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 536K OHM 1/2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 250676 pcs Pepa Raraunga RN65D5363FRE6.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Raupapa Military, MIL-R-10509/2, RN65 Tuhinga 536 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RN65D5363FRE6-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Whakaahuatanga Taipitopito 536 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film