RN65C4872FBSL
Hua Hua
Tau Wae: RN65C4872FBSL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 48.7K OHM 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: RN65C4872FBSL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RN65C4872FBSL
Tau Wae RN65C4872FBSL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 48.7K OHM 1/2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 62319 pcs Pepa Raraunga RN65C4872FBSL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Raupapa Military, MIL-R-10509/2, RN65 Tuhinga 48.7 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RN65C4872FBSL-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Whakaahuatanga Taipitopito 48.7 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film