RN65C3000CB14
Hua Hua
Tau Wae: RN65C3000CB14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 300 OHM 1/2W .25% AXIAL
Ngā Rauemi: RN65C3000CB14.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RN65C3000CB14
Tau Wae RN65C3000CB14 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 300 OHM 1/2W .25% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 143323 pcs Pepa Raraunga RN65C3000CB14.pdf
Te manawanui ±0.25% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Raupapa Military, MIL-R-10509/2, RN65 Tuhinga 300 Ohms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RN65C3000CB14-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 300 Ohms ±0.25% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film