RN60E5492FRE6
Hua Hua
Tau Wae: RN60E5492FRE6
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 54.9K OHM 1/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: RN60E5492FRE6.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RN60E5492FRE6
Tau Wae RN60E5492FRE6 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 54.9K OHM 1/4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 197842 pcs Pepa Raraunga RN60E5492FRE6.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Raupapa Military, MIL-R-10509/1, RN60 Tuhinga 54.9 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RN60E5492FRE6-MIL
RN65E1242BRSL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Whakaahuatanga Taipitopito 54.9 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film