RN60D3012FR36
Vishay DaleVishay Dale
Vishay Dale
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RN60D3012FR36
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 30.1K OHM 1/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: RN60D3012FR36.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RN60D3012FR36
Tau Wae RN60D3012FR36 Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES 30.1K OHM 1/4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 713021 pcs Pepa Raraunga RN60D3012FR36.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm) Raupapa Military, MIL-R-10509/1, RN60
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa RN60D3012FR36-MIL Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Waehanga Kaihanga RN60D3012FR36 Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety FIFO 2
Whakaahua nui 30.1k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES 30.1K OHM 1/4W 1% AXIAL Te kohikohi, te momo whare noho Metal Film