RN60C5000FB14
Hua Hua
Tau Wae: RN60C5000FB14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 500 OHM 1/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: RN60C5000FB14.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RN60C5000FB14
Tau Wae RN60C5000FB14 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 500 OHM 1/4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 562089 pcs Pepa Raraunga RN60C5000FB14.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Raupapa Military, MIL-R-10509/1, RN60 Tuhinga 500 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RN60C5000FB14-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Whakaahuatanga Taipitopito 500 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film