RN60C3603DB14
Hua Hua
Tau Wae: RN60C3603DB14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 360K OHM 1/4W .5% AXIAL
Ngā Rauemi: RN60C3603DB14.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RN60C3603DB14
Tau Wae RN60C3603DB14 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 360K OHM 1/4W .5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 387359 pcs Pepa Raraunga RN60C3603DB14.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Raupapa Military, MIL-R-10509/1, RN60 Tuhinga 360 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RN60C3603DB14-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 360 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film