RN55E3923FRE6
Dale / VishayDale / Vishay
RN55E3923FRE6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RN55E3923FRE6
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 392K OHM 1/8W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: RN55E3923FRE6.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RN55E3923FRE6
Tau Wae RN55E3923FRE6 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 392K OHM 1/8W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 321775 pcs Pepa Raraunga RN55E3923FRE6.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Raupapa Military, MIL-R-10509/7, RN55 Tuhinga 392 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RN55E3923FRE6-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Whakaahuatanga Taipitopito 392 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film