RN55C3363CRE6
Dale / VishayDale / Vishay
RN55C3363CRE6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RN55C3363CRE6
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 336K OHM 1/8W .25% AXIAL
Ngā Rauemi: RN55C3363CRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RN55C3363CRE6
Tau Wae RN55C3363CRE6 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 336K OHM 1/8W .25% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 305491 pcs Pepa Raraunga RN55C3363CRE6.pdf
Te manawanui ±0.25% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Raupapa Military, MIL-R-10509/7, RN55 Tuhinga 336 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RN55C3363CRE6-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 336 kOhms ±0.25% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film