RN55C2500DB14
Dale / VishayDale / Vishay
RN55C2500DB14 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RN55C2500DB14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 250 OHM 1/8W .5% AXIAL
Ngā Rauemi: RN55C2500DB14.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RN55C2500DB14
Tau Wae RN55C2500DB14 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 250 OHM 1/8W .5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 352911 pcs Pepa Raraunga RN55C2500DB14.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Raupapa Military, MIL-R-10509/7, RN55 Tuhinga 250 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RN55C2500DB14-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Whakaahuatanga Taipitopito 250 Ohms ±0.5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film