RN50E1781FRE6
Dale / VishayDale / Vishay
RN50E1781FRE6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RN50E1781FRE6
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 1.78K OHM 1/20W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: RN50E1781FRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RN50E1781FRE6
Tau Wae RN50E1781FRE6 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 1.78K OHM 1/20W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 178077 pcs Pepa Raraunga RN50E1781FRE6.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Raupapa Military, MIL-R-10509/8, RN50 Tuhinga 1.78 kOhms
Mana (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RN50E1781FRE6-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Whakaahuatanga Taipitopito 1.78 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film