RLR32C6R81FPRSL
Hua Hua
Tau Wae: RLR32C6R81FPRSL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 6.81 OHM 1% 1W AXIAL
Ngā Rauemi: RLR32C6R81FPRSL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RLR32C6R81FPRSL
Tau Wae RLR32C6R81FPRSL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 6.81 OHM 1% 1W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 19700 pcs Pepa Raraunga RLR32C6R81FPRSL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-39017/03, RLR32 Tuhinga 6.81 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RLR32C6R81FPRSL-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant, Weldable Raatau Kore P (0.1%)
Whakaahuatanga Taipitopito 6.81 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Te hanganga Metal Film