RLR32C18R2FMB14
Hua Hua
Tau Wae: RLR32C18R2FMB14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 18.2 OHM 1% 1W AXIAL
Ngā Rauemi: RLR32C18R2FMB14.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RLR32C18R2FMB14
Tau Wae RLR32C18R2FMB14 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 18.2 OHM 1% 1W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 15416 pcs Pepa Raraunga RLR32C18R2FMB14.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-39017/03, RLR32 Tuhinga 18.2 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RLR32C18R2FMB14-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant, Weldable Raatau Kore M (1%)
Whakaahuatanga Taipitopito 18.2 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Te hanganga Metal Film