RLR20C5903FPR36
Hua Hua
Tau Wae: RLR20C5903FPR36
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 590K OHM 1% 1/2W AXIAL
Ngā Rauemi: RLR20C5903FPR36.pdf
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RLR20C5903FPR36
Tau Wae RLR20C5903FPR36 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 590K OHM 1% 1/2W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 65541 pcs Pepa Raraunga RLR20C5903FPR36.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.138" Dia x 0.375" L (3.51mm x 9.53mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-39017/02, RLR20 Tuhinga 590 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RLR20C5903FPR36-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant, Weldable Raatau Kore P (0.1%)
Whakaahuatanga Taipitopito 590 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Te hanganga Metal Film