RLR07C7522FSB14
Hua Hua
Tau Wae: RLR07C7522FSB14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 75.2K OHM 1% 1/4W AXIAL
Ngā Rauemi: RLR07C7522FSB14.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RLR07C7522FSB14
Tau Wae RLR07C7522FSB14 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 75.2K OHM 1% 1/4W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 93433 pcs Pepa Raraunga RLR07C7522FSB14.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07 Tuhinga 75.2 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RLR07C7522FSB14-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant, Weldable Raatau Kore S (0.001%)
Whakaahuatanga Taipitopito 75.2 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Te hanganga Metal Film