RLR07C29R4FSRSL
Hua Hua
Tau Wae: RLR07C29R4FSRSL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 29.4 OHM 1% 1/4W AXIAL
Ngā Rauemi: RLR07C29R4FSRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RLR07C29R4FSRSL
Tau Wae RLR07C29R4FSRSL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 29.4 OHM 1% 1/4W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 175284 pcs Pepa Raraunga RLR07C29R4FSRSL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07 Tuhinga 29.4 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RLR07C29R4FSRSL-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant, Weldable Raatau Kore S (0.001%)
Whakaahuatanga Taipitopito 29.4 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Te hanganga Metal Film