RLR07C1913FSR36
Vishay DaleVishay Dale
Vishay Dale
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RLR07C1913FSR36
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 191K OHM 1% 1/4W AXIAL
Ngā Rauemi: RLR07C1913FSR36.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RLR07C1913FSR36
Tau Wae RLR07C1913FSR36 Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES 191K OHM 1% 1/4W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 219892 pcs Pepa Raraunga RLR07C1913FSR36.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC S (0.001%) Putanga - Mahi 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm) Raupapa Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa RLR07C1913FSR36-MIL Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Waehanga Kaihanga RLR07C1913FSR36 Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant, Weldable FIFO 2
Whakaahua nui 191k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES 191K OHM 1% 1/4W AXIAL Te kohikohi, te momo whare noho Metal Film