RLR05C7R32FSRSL
Hua Hua
Tau Wae: RLR05C7R32FSRSL
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 7.32 OHM 1% 1/8W AXIAL
Ngā Rauemi: RLR05C7R32FSRSL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RLR05C7R32FSRSL
Tau Wae RLR05C7R32FSRSL Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 7.32 OHM 1% 1/8W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 25785 pcs Pepa Raraunga RLR05C7R32FSRSL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-39017/05, RLR05 Tuhinga 7.32 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RLR05C7R32FSRSL-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant, Weldable Raatau Kore S (0.001%)
Whakaahuatanga Taipitopito 7.32 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Te hanganga Metal Film