RL20S172JB14
Hua Hua
Tau Wae: RL20S172JB14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 1.7K OHM 1/2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: RL20S172JB14.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RL20S172JB14
Tau Wae RL20S172JB14 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 1.7K OHM 1/2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 411949 pcs Pepa Raraunga RL20S172JB14.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-22684/02, RL20 Tuhinga 1.7 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RL20S172JB14-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Whakaahuatanga Taipitopito 1.7 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film