RL07S161GRE6
Hua Hua
Tau Wae: RL07S161GRE6
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 160 OHM 1/4W 2% AXIAL
Ngā Rauemi: RL07S161GRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RL07S161GRE6
Tau Wae RL07S161GRE6 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 160 OHM 1/4W 2% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 491177 pcs Pepa Raraunga RL07S161GRE6.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-22684/01, RL07 Tuhinga 160 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RL07S161GRE6-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 160 Ohms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film