RH02540R00FE02
Dale / VishayDale / Vishay
RH02540R00FE02 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RH02540R00FE02
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 40 OHM 1% 25W
Ngā Rauemi: RH02540R00FE02.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RH02540R00FE02
Tau Wae RH02540R00FE02 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 40 OHM 1% 25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35793 pcs Pepa Raraunga RH02540R00FE02.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Rahi / Rahi 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Raupapa RH
Tuhinga 40 Ohms Mana (Watts) 25W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa RHRC-40 Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.561" (14.25mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 40 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound