RH010330R0FC02
Dale / VishayDale / Vishay
RH010330R0FC02 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RH010330R0FC02
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 330 OHM 1% 12.5W
Ngā Rauemi: RH010330R0FC02.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RH010330R0FC02
Tau Wae RH010330R0FC02 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 330 OHM 1% 12.5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 35628 pcs Pepa Raraunga RH010330R0FC02.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Rahi / Rahi 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) Raupapa RH
Tuhinga 330 Ohms Mana (Watts) 12.5W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa RHB-330 Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.405" (10.29mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330 Ohms ±1% 12.5W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound