RH010100R0FE02
Dale / VishayDale / Vishay
RH010100R0FE02 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RH010100R0FE02
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 100 OHM 1% 12.5W
Ngā Rauemi: RH010100R0FE02.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RH010100R0FE02
Tau Wae RH010100R0FE02 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 100 OHM 1% 12.5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77777 pcs Pepa Raraunga RH010100R0FE02.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Rahi / Rahi 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) Raupapa RH
Tuhinga 100 Ohms Mana (Watts) 12.5W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa RHRB-100 Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.405" (10.29mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±1% 12.5W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound